TMPA 1005SV-220MN-D
型號描述:
22 μH Shielded Molded Inductor 6 A 54mOhm Max Nonstandard
22 UH SHIELDED MOLDED INDUCTOR S
型號:
TMPA 1005SV-220MN-D
品牌:
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Type
Molded
Material - Core
Metal
Inductance
22 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
6 A
Current - Saturation (Isat)
6A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
54mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Height - Seated (Max)
0.197" (5.00mm)